VÁŠEŇ A TVRDÁ PRÁCE NÁS ŽENE STÁLE DÁL ....

VYPRÁVÍTE S NÁMI

NÁŠ PŘÍBĚH

Milujeme skvělé jídlo, grilování s naší rodinou a přáteli. Jedno nedělní odpoledne zase grilujeme s našimi nejbližšími, popíjíme pivo a Tomáš měl nápad, že budeme vařit vlastní barbecue omáčku, která bude prostě TOP. Koukáme na něj, trochu se usmíváme, říkáme mu, to je super nápad, ale jako mávnutím proutku se diskuze stočila úplně jinam. Při loučení Tomáš řekl Honzovi, že ta barbecue je prostě super nápad a že se mu ozve.

Tento příběh začíná putováním do nejhlubších pocitů téměř každého z nás. Přátelství, radost ze života, láska a upřímný úsměv těch nejbližších směrem k nám, to je to, co uvnitř nás zanechá nádherný pocit. Naše barbecue omáčka je toho součástí. A tím náš příběh začal.

Více než rok jsme ladili vlastní recepturu, kde bylo spousta marných pokusů a náš cíl se vzdaloval. Jednoho dne však nastal zlom, protože výsledná chuť byla bombastická. Máme to, radovali jsme se a s nadšením jsme se pustili do práce, která má za cíl, dělat lidem radost ze života maličkostí, ale zároveň tu maličkost pozvednout na nejvyšší úroveň.